Earthrise Men’s Jacket

Earthrise Men’s Jacket
Univerzálna
S menšou ekologickou stopou ako iné páperky. Táto bunda je hrejivá a navyše zodpovedná. Jej výplň pochádza výhradne z regenerovaného kačacieho a husieho peria, zatiaľ čo povrchový materiál aj vnútorná podšívka sú 100% recyklované. Jediné, čo zostáva rovnaké, je náš osvedčený dizajn a konštrukcia.

Celková hmotnosť

440 g

Doporučená cena
190 EUR
Earthrise Men’s Jacket
Earthrise Men’s Jacket

S menšou ekologickou stopou ako iné páperky. Táto bunda je hrejivá a navyše zodpovedná. Jej výplň pochádza výhradne z regenerovaného kačacieho a husieho peria, zatiaľ čo povrchový materiál aj vnútorná podšívka sú 100% recyklované. Jediné, čo zostáva rovnaké, je náš osvedčený dizajn a konštrukcia.

Konštrukciu bundy tvoria prešívané komory zateplené 100% recyklovaným perím s plnivosťou 700+ cuin. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

Povrchový 100% recyklovaný materiál Earthrise 20D je ľahký neprepúšťa perie a je ošetrený PFC free vodeodolnou DWR úpravou, takže perie ti hneď nenavlhne. Látka podšívky s pevnosťou 20D je jemná, komfortná a tiež 100% recyklovaná.

Bunda má kvalitný centrálny zips značky YKK® s vnútornou perím zateplenou légou zabraňujúcou úniku tepla. Spodný lem bundy si nastavíš pomocou dômyselných šnúrok, ktorých použitie je naozaj intuitívne. Bunda má dve zateplené vrecká na ruky, jedno vonkajšie náprsné vrecko na zips a jedno malé vnútorné náprsné vrecko na zips na cennosti. Celú bundu ľahko zbalíš do vlastného vrecka a pomocou dvoch pútok pripneš karabínou na sedák.

Parametre
Velikosti: S, M, L, XL, XXL
Hmotnosť: 440 g (pánská L)
Hmotnosť peria: 155 g (pánská L)
Materiál: Earthrise 20 D, 100% recyklovaný polyamid
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: solídna
Membrána: nie
Nepremokavosť: vodoodpudivá
Druh peria : 100% recyklované
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Stitched-through Baffles (prešívané komory)
Kapucňa: nie
Kompatibilná s prilbou: nie
Druh zipsu: Jednosmerný YKK® zips s vnútornou zateplenou légou
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 1
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti
Zbaliteľnosť: Do vlastného vrecka

Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down Cycle™

Toto je visačka pre 100% recyklované perie. Počnúc zavedením odevov vyrobených z recyklovaného materiálu je naším konečným cieľom zaviesť plne uzavretý recyklačný systém pre páperové oblečenie.

Earthrise

Earthrise je 100% recyklovaný povrchový materiál, ktorý je ľahký, neprepúšťa perie a je ošetrený PFC-free vodeodolnou DWR úpravou.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.

Recycled down 700

100% recyklované perie, tej najvyššej kvality, ktorého plnivosť začína na 700 cuin. Recyklované perie, ktoré používame, pochádza výhradne z post spotrebiteľského tovaru – nepotrebného oblečenia, ktoré zbierajú recyklačné spoločnosti po celej Európe.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Teplejšie bundy

Baltoro Men’s Jacket

Expedície Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
300 EUR

Senja Men’s Jacket

Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Univerzálna
280 EUR

Ľahšie bundy

Frostline Men’s Jacket

Horolezectvo Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
250 EUR