Senja Men’s Jacket

Senja Men’s Jacket
Zjazdové lyžovanie a snowboarding
Skialpinizmus
Univerzálna
Teplá a odolná páperová bunda ponúkajúca vynikajúcu izoláciu pri nízkej hmotnosti a dobrej zbaliteľnosti. Osloví ťa svojou odolnosťou voči oderu aj počasiu a ponúkne naozaj dostatok tepla na trekking, VHT alebo skitouring.

Celková hmotnosť

580 g

Doporučená cena
299 EUR
Senja Men’s Jacket
Senja Men’s Jacket

Teplá a odolná páperová bunda ponúkajúca vynikajúcu izoláciu pri nízkej hmotnosti a dobrej zbaliteľnosti. Osloví ťa svojou odolnosťou voči oderu aj počasiu a ponúkne naozaj dostatok tepla na trekking, VHT alebo skitouring.

Konštrukciu bundy tvoria prešívané komory zateplené kačacím perím s plnivosťou 700+ cuin a pomerom prachového k zlomkovému periu 90/10. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

S touto bundou sa nemusíš obávať hmly, sneženia ani slabého mrholenia. Perie je chránené povrchovým materiálom DRILITE® LOFT 40D, ktorý je dostatočne pevný na dlhodobé použitie a vďaka membráne vysoko odolný voči vode. Látka podšívky je jemná, komfortná a 100% recyklovaná.

Za zlých poveternostných podmienok oceníš plne nastaviteľnú kapucňu Mountain HC Hood, ktorú navyše dopĺňa integrovaný zateplený golier okolo krku. Ľahko ju nasadíš s prilbou aj bez nej a nastavíš pomocou zadného sťahovania. Sťahovacie gumičky kapucne sú všité v kanálikoch, aby ťa neobťažovali vo vetre.

Bunda má kvalitný dvojcestný zips značky YKK®. Spodný lem bundy si nastavíš pomocou dômyselných šnúrok, ktorých použitie je naozaj intuitívne. Bunda má dve zateplené vrecká na ruky a jedno malé vnútorné vrecko na zips na cennosti. Celú bundu ľahko zbalíš do textilného vrecka, ktoré je súčasťou balenia.

Parametre
Veľkosti: S, M, L, XL, XXL
Hmotnosť: 580 g (pánska L)
Hmotnosť peria: 220 g (pánska L)
Materiál: DRILITE®LOFT 40 D, Nylon
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: najvyššia
Membrána: áno
Nepremokavosť: vodeodolná
Druh peria : kačacie
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Stitched-through Baffles (prešívané komory)
Kapucňa: áno
Kompatibilná s prilbou: nie
Druh zipsu: Dvojcestný YKK® zips
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 0
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti
Zbaliteľnosť: Do sáčku (je súčasťou balenia)
Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down 700

Vysoko kvalitné kačacie perie má minimálny obsah prachového peria 90% a plnivosť peria začína na 700 cuin. Perie z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Perie pochádza vždy z fariem s etickým prístupom k chovu hydiny a je iba vedľajším produktom chovov na mäso. Každá bunda má unikátny kód, podľa ktorého je možné dohľadať pôvod peria a jeho parametre.

DRILITE® LOFT

Ľahká, priedušná a vodeodolná látka, používaná ako povrchový materiál na páperové produkty. Vysoký loft peria má zásadný význam pre maximalizáciu jeho izolačných schopností a tým aj tepelného komfortu. Preto bol tento materiál vyvinutý s ohľadom na minimálnu hmotnosť a maximálnu priedušnosť.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Teplejšie bundy

Vega Men’s Jacket

Expedície Horolezectvo Skialpinizmus
499 EUR
+3

Lightline Men’s Jacket

Zjazdové lyžovanie a snowboarding Univerzálna
359 EUR

Ľahšie bundy

Baltoro Men’s Jacket

Expedície Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
329 EUR

Frostline Men’s Jacket

Horolezectvo Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
269 EUR