Trango Women’s Jacket

Trango Women’s Jacket
Zjazdové lyžovanie a snowboarding
Treking
Moderná dámska páperová bunda s unikátnou patentovanou konštrukciou odsadených komôr bez studených švov. Ponúka extra tepelný komfort, ktorý je v zimných horách tak potrebný. Vďaka svojej konštrukcii je veľmi ľahká a dobre zbaliteľná, pričom jej tepelná izolácia je porovnateľná aj s oveľa ťažšími expedičnými páperkami.

Celková hmotnosť

640 g

Doporučená cena
330 EUR
Trango Women’s Jacket
Trango Women’s Jacket

Moderná dámska páperová bunda s unikátnou patentovanou konštrukciou odsadených komôr bez studených švov. Ponúka extra tepelný komfort, ktorý je v zimných horách tak potrebný. Vďaka svojej konštrukcii je veľmi ľahká a dobre zbaliteľná, pričom jej tepelná izolácia je porovnateľná aj s oveľa ťažšími expedičnými páperkami.

Bundu tvorí unikátna konštrukcia Double Layer Offset Baffle Construction, ktorej základom je veľmi ľahká teplo odrážajúca vnútorná látka, ku ktorej sú prišité švy jednotlivých komôr. Švy vnútorných a vonkajších komôr sú odsadené, vďaka čomu nevznikajú chladné miesta tzv. studené švy. Komory sú zateplené kačacím perím s plnivosťou 700+ cuin a pomerom prachového k zlomkovému periu 90/10. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

S touto bundou sa nemusíš obávať hmly, sneženia ani slabého mrholenia. Perie je chránené povrchovým materiálom DRILITE® LOFT 40D, ktorý je dostatočne pevný na dlhodobé použitie a vďaka membráne vysoko odolný voči vode. Látka podšívky je jemná, pohodlná a 100% recyklovaná.

Za zlých poveternostných podmienok oceníš plne nastaviteľnú kapucňu Mountain HC Hood. Ľahko ju nasadíš s prilbou aj bez nej a nastavíš pomocou zadného sťahovania. Sťahovacie gumičky kapucne sú všité v kanálikoch, aby ťa neobťažovali vo vetre.

Bunda má kvalitný dvojcestný zips značky YKK®. Spodný lem bundy si nastavíš pomocou dômyselných šnúrok, ktorých použitie je naozaj intuitívne. Elastické manžety rukávov so sťahovaním na suchý zips ľahko navlečieš aj cez rukavice. Bunda má dve zateplené vrecká na ruky, dve náprsné vrecká, jedno malé vnútorné vrecko na zips a dve veľké sieťované vnútorné vrecká. Celú bundu ľahko zbalíš do textilného vrecka, ktoré je súčasťou balenia.

Parametre
Velikosti: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44
Hmotnosť: 640 g (dámská M)
Hmotnosť peria: 237 g (dámská M)
Materiál: DRILITE®LOFT 40 D, Nylon
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: najvyššia
Membrána: áno
Nepremokavosť: vodeodolná
Druh peria : kačacie
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Double Layer Offset Construction
Kapucňa: áno
Kompatibilná s prilbou: áno
Druh zipsu: Dvojcestný YKK® zips
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 1
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti, 2 veľké sieťované vrecká
Zbaliteľnosť: Do sáčku (je súčasťou balenia)

Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down 700

Vysoko kvalitné kačacie perie má minimálny obsah prachového peria 90% a plnivosť peria začína na 700 cuin. Perie z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Perie pochádza vždy z fariem s etickým prístupom k chovu hydiny a je iba vedľajším produktom chovov na mäso. Každá bunda má unikátny kód, podľa ktorého je možné dohľadať pôvod peria a jeho parametre.

Drilite Loft

Ľahká, priedušná a vodeodolná látka, používaná ako povrchový materiál na páperové produkty. Vysoký loft peria má zásadný význam pre maximalizáciu jeho izolačných schopností a tým aj tepelného komfortu. Preto bol tento materiál vyvinutý s ohľadom na minimálnu hmotnosť a maximálnu priedušnosť.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Teplejšie bundy

K7 Women’s Jacket

Expedície
599 EUR

Ľahšie bundy

Sigma Women’s Jacket

Expedície Horolezectvo Skialpinizmus
480 EUR

Baltoro Women’s Jacket

Expedície Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
300 EUR