Lightline Women’s Jacket

Lightline Women’s Jacket
Zjazdové lyžovanie a snowboarding
Univerzálna
Ikonická a najobľúbenejšia páperová bunda športových lezkýň. Ideálna do mrazivých dní kdekoľvek na svete. Skvele poslúži pri istení, počas mrazivých večerov v kempe, alebo jednoducho na nosenie po celú zimu. Je navrhnutá podľa požiadaviek moderných lezkýň a je svetovým štandardom pre ľahké a technické páperové bundy.

Celková hmotnosť

640 g

Doporučená cena
359 EUR
Lightline Women’s Jacket
Lightline Women’s Jacket

Ikonická a najobľúbenejšia páperová bunda športových lezkýň. Ideálna do mrazivých dní kdekoľvek na svete. Skvele poslúži pri istení, počas mrazivých večerov v kempe, alebo jednoducho na nosenie po celú zimu. Je navrhnutá podľa požiadaviek moderných lezkýň a je svetovým štandardom pre ľahké a technické páperové bundy.

Konštrukciu bundy tvoria prešívané komory zateplené kačacím perím s plnivosťou 700+ cuin a pomerom prachového k zlomkovému periu 90/10. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

S touto bundou sa nemusíš obávať hmly, sneženia, slabého mrholenia a navyše ani toho, že si ju niekde zatrhneš. Perie je chránené povrchovým materiálom DRILITE® LOFT 40D, ktorý je dostatočne pevný na dlhodobé použitie a vďaka membráne vysoko odolný voči vode. Vyššiu odolnosť materiálu oceníš v športových oblastiach, kde je množstvo kríkov alebo ostrých kameňov.

Plne nastaviteľná kapucňa Mountain Hood je odnímateľná pomocou zipsu je ušitá z troch panelov, aby čo najlepšie sedela a je opatrená vystuženým šiltom. Z vnútornej strany je nepremokavý povrchový materiál DRILITE® LOFT vďaka čomu perie zostane v suchu aj keď ti do kapucne napadá sneh. Sťahovacie gumičky kapucne sú všité v kanálikoch, aby ťa neobťažovali vo vetre.

Bunda má kvalitný dvojcestný zips značky YKK®. Spodný lem bundy si nastavíš pomocou dômyselných šnúrok, ktorých použitie je naozaj intuitívne. Bunda má dve zateplené vrecká na ruky a jedno malé vnútorné vrecko na zips na cennosti. Celú bundu ľahko zbalíš do textilného vrecka, ktoré je súčasťou balenia.

Parametre
Veľkosti: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44, 44-46
Hmotnosť: 640 g (dámska M)
Hmotnosť peria: 245 g (dámska M)
Materiál: DRILITE®LOFT 40 D, Nylon
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: najvyššia
Membrána: áno
Nepremokavosť: vodeodolná
Druh peria : kačacie
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Stitched-through Baffles (prešívané komory)
Kapucňa: áno, odopínacia
Druh zipsu: Dvojcestný YKK® zips s vnútornou zateplenou légou
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 0
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti
Zbaliteľnosť: Do sáčku (je súčasťou balenia)
Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down 700

Vysoko kvalitné kačacie perie má minimálny obsah prachového peria 90% a plnivosť peria začína na 700 cuin. Perie z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Perie pochádza vždy z fariem s etickým prístupom k chovu hydiny a je iba vedľajším produktom chovov na mäso. Každá bunda má unikátny kód, podľa ktorého je možné dohľadať pôvod peria a jeho parametre.

DRILITE® LOFT

Ľahká, priedušná a vodeodolná látka, používaná ako povrchový materiál na páperové produkty. Vysoký loft peria má zásadný význam pre maximalizáciu jeho izolačných schopností a tým aj tepelného komfortu. Preto bol tento materiál vyvinutý s ohľadom na minimálnu hmotnosť a maximálnu priedušnosť.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Ľahšie bundy

+1

Senja Women’s Jacket

Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Univerzálna
299 EUR