Earthrise Women’s Jacket

Earthrise Women’s Jacket
Univerzálna
S menšou ekologickou stopou ako iné páperky. Táto bunda je hrejivá a navyše zodpovedná. Jej výplň pochádza výhradne z regenerovaného kačacieho a husieho peria, zatiaľ čo povrchový materiál aj vnútorná podšívka sú 100% recyklované. Jediné, čo zostáva rovnaké, je náš osvedčený dizajn a konštrukcia.

Celková hmotnosť

330 g

Doporučená cena
190 EUR
Earthrise Women’s Jacket
Earthrise Women’s Jacket

S menšou ekologickou stopou ako iné páperky. Táto bunda je hrejivá a navyše zodpovedná. Jej výplň pochádza výhradne z regenerovaného kačacieho a husieho peria, zatiaľ čo povrchový materiál aj vnútorná podšívka sú 100% recyklované. Jediné, čo zostáva rovnaké, je náš osvedčený dizajn a konštrukcia.

Konštrukciu bundy tvoria prešívané komory zateplené 100% recyklovaným perím s plnivosťou 700+ cuin. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

Povrchový 100% recyklovaný materiál Earthrise 20D je ľahký neprepúšťa perie a je ošetrený PFC free vodeodolnou DWR úpravou, takže perie ti hneď nenavlhne. Látka podšívky s pevnosťou 20D je jemná, komfortná a tiež 100% recyklovaná.

Bunda má kvalitný centrálny zips značky YKK® s vnútornou perím zateplenou légou zabraňujúcou úniku tepla. Spodný lem bundy si nastavíš pomocou dômyselných šnúrok, ktorých použitie je naozaj intuitívne. Bunda má dve zateplené vrecká na ruky a jedno malé vnútorné náprsné vrecko na zips na cennosti. Celú bundu ľahko zbalíš do vlastného vrecka a pomocou dvoch pútok pripneš karabínou na sedák.

Parametre
Veľkosť: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44
Hmotnosť: 330 g (dámská M)
Hmotnosť peria: 121 g (dámská M)
Materiál: Earthrise 20 D, 100% recyklovaný polyamid
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: solídna
Membrána: nie
Nepremokavosť: vodoodpudivá
Druh peria : 100% recyklované
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Stitched-through Baffles (prešívané komory)
Kapucňa: nie
Kompatibilná s prilbou: nie
Druh zipsu: Jednosmerný YKK® zips s vnútornou zateplenou légou
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 0
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti
Zbaliteľnosť: Do vlastného vrecka

Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down Cycle™

Toto je visačka pre 100% recyklované perie. Počnúc zavedením odevov vyrobených z recyklovaného materiálu je naším konečným cieľom zaviesť plne uzavretý recyklačný systém pre páperové oblečenie.

Earthrise

Earthrise je 100% recyklovaný povrchový materiál, ktorý je ľahký, neprepúšťa perie a je ošetrený PFC-free vodeodolnou DWR úpravou.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.

Recycled down 700

100% recyklované perie, tej najvyššej kvality, ktorého plnivosť začína na 700 cuin. Recyklované perie, ktoré používame, pochádza výhradne z post spotrebiteľského tovaru – nepotrebného oblečenia, ktoré zbierajú recyklačné spoločnosti po celej Európe.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Teplejšie bundy

+1

Baltoro Women’s Jacket

Expedície Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
300 EUR
+1

Senja Women’s Jacket

Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Univerzálna
280 EUR

Ľahšie bundy

+1

Frostline Women’s Jacket

Horolezectvo Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
250 EUR