Skyline Women’s Parka

Skyline Women’s Parka
Ľahká predĺžená dámska páperová parka s vodeodolným povrchovým materiálom a kapucňou kompatibilnou s prilbou. Vhodná pre zimnú turistiku a tie z vás, ktoré majú teplo naozaj rady. Poskytuje maximálne teplo pri minimálnej hmotnosti.

Celková hmotnosť

510 g

Doporučená cena
330 EUR
Skyline Women’s Parka
Skyline Women’s Parka

Ľahká predĺžená dámska páperová parka s vodeodolným povrchovým materiálom a kapucňou kompatibilnou s prilbou. Vhodná pre zimnú turistiku a tie z vás, ktoré majú teplo naozaj rady. Poskytuje maximálne teplo pri minimálnej hmotnosti.

Konštrukciu parky tvoria prešívané komory zateplené kačacím perím s plnivosťou 700+ cuin a pomerom prachového k zlomkovému periu 90/10. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

S touto parkou sa nemusíš obávať hmly, sneženia ani slabého mrholenia. Perie je chránené povrchovým materiálom DRILITE LOFT 20D, ktorý je veľmi ľahký a vďaka membráne vysoko odolný voči vode.

Počas mrazivých dní oceníš najmä jej dlhý strih, ktorý udrží v teple aj tvoje stehná a zadok a za zlých poveternostných podmienok si nebudeš vedieť vynachváliť kapucňu Mountain HC Hood s elastickým lemom. Ľahko ju nasadíš s prilbou aj bez nej a nastavíš pomocou zadného sťahovania.

Bunda má kvalitný dvojcestný zips značky YKK®. Má dve zateplené vrecká na ruky a jedno malé vnútorné vrecko na zips na cennosti. Celú bundu ľahko zbalíš do textilného vrecka, ktorý je súčasťou balenia.

Parametre
Veľkosti: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44, 44-46
Hmotnosť: 510 g (dámska M)
Hmotnosť peria: 238 g (dámska M)
Materiál: DRILITE® LOFT 20D, 100% recyklovaný polyamid
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: solídna
Membrána: áno
Nepremokavosť: vodeodolná
Druh peria : kačacie
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Stitched-through Baffles (prešívané komory)
Kapucňa: áno
Kompatibilná s prilbou: áno
Druh zipsu: Dvojcestný YKK® zips
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 0
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti
Zbaliteľnosť: Do sáčku (je súčasťou balenia)

Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down 700

Vysoko kvalitné kačacie perie má minimálny obsah prachového peria 90% a plnivosť peria začína na 700 cuin. Perie z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Perie pochádza vždy z fariem s etickým prístupom k chovu hydiny a je iba vedľajším produktom chovov na mäso. Každá bunda má unikátny kód, podľa ktorého je možné dohľadať pôvod peria a jeho parametre.

DRILITE® LOFT

Ľahká, priedušná a vodeodolná látka, používaná ako povrchový materiál na páperové produkty. Vysoký loft peria má zásadný význam pre maximalizáciu jeho izolačných schopností a tým aj tepelného komfortu. Preto bol tento materiál vyvinutý s ohľadom na minimálnu hmotnosť a maximálnu priedušnosť.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Teplejšie bundy