Lightline Eco Women’s Parka

Lightline Eco Women’s Parka
Veľmi teplá páperová parka navrhnutá s minimálnou ekologickou stopou. So 100% recyklovaným perím, 100% recyklovaným povrchovým materiálom a technickými prvkami našej ikonickej Lightline Jacket, nastavuje táto parka štandard pre teplé zimné páperky.

Celková hmotnosť

780 g

Doporučená cena
367 EUR
Lightline Eco Women’s Parka
Lightline Eco Women’s Parka

Veľmi teplá páperová parka navrhnutá s minimálnou ekologickou stopou. So 100% recyklovaným perím, 100% recyklovaným povrchovým materiálom a technickými prvkami našej ikonickej Lightline Jacket, nastavuje táto parka štandard pre teplé zimné páperky.

Konštrukciu bundy tvoria prešívané komory zateplené 100% recyklovaným perím s plnivosťou 700+ cuin. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

S touto bundou sa nemusíš obávať hmly, sneženia, slabého mrholenia a navyše ani toho, že si ich niekde zatrhneš. Perie je chránené 100% recyklovaným povrchovým materiálom DRILITE® LOFT 50D, ktorý je dostatočne pevný pre dlhodobé použitie a vďaka membráne a vodeodolnej DWR úprave bez pridania PFC je vysoko odolný voči vode.

Plne nastaviteľná kapucňa Mountain Hood je odnímateľná pomocou zipsu je ušitá z troch panelov, aby čo najlepšie sedela a je opatrená vystuženým šiltom. Sťahovacie gumičky kapucne sú všité v kanálikoch, aby ťa neobťažovali vo vetre. V mrazivých dňoch oceníš najmä jej dlhý strih, ktorý udrží v teple aj tvoje stehná a zadok.

Bunda má kvalitný dvojcestný zips značky YKK®. Má dve zateplené vrecká na ruky a jedno malé vnútorné vrecko na zips na cennosti. Celú bundu ľahko zbalíš do textilného vrecka, ktorý je súčasťou balenia.

Parametre
Velikosti: 34-36, 36-38, 38-40, 40-42,42-44, 44-46
Hmotnosť: 780 g (dámská M)
Hmotnosť peria: 269 g (dámská M)
Materiál: DRILITE®LOFT 50 D, Nylon
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: najvyššia
Membrána: áno
Nepremokavosť: vodeodolná
Druh peria : 100% recyklované
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Stitched-through Baffles (prešívané komory)
Kapucňa: áno, odopínacia
Kompatibilná s prilbou: nie
Druh zipsu: Dvojcestný YKK® zips s vnútornou zateplenou légou
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 0
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti
Zbaliteľnosť: Do sáčku (je súčasťou balenia)

Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down 700

Vysoko kvalitné kačacie perie má minimálny obsah prachového peria 90% a plnivosť peria začína na 700 cuin. Perie z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Perie pochádza vždy z fariem s etickým prístupom k chovu hydiny a je iba vedľajším produktom chovov na mäso. Každá bunda má unikátny kód, podľa ktorého je možné dohľadať pôvod peria a jeho parametre.

Drilite Loft

Ľahká, priedušná a vodeodolná látka, používaná ako povrchový materiál na páperové produkty. Vysoký loft peria má zásadný význam pre maximalizáciu jeho izolačných schopností a tým aj tepelného komfortu. Preto bol tento materiál vyvinutý s ohľadom na minimálnu hmotnosť a maximálnu priedušnosť.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Ľahšie bundy