Frostline Men’s Jacket

Frostline Men’s Jacket
Horolezectvo
Zjazdové lyžovanie a snowboarding
Skialpinizmus
Treking
Ultraľahká páperová bunda s vodeodolným vonkajším materiálom. Vhodná pre skialpinizmus a letné aj zimné lezecké aktivity v horách. V podstate všade tam, kde potrebuješ extra teplo a skvelú zbaliteľnosť.

Celková hmotnosť

410 g

Doporučená cena
250 EUR
Frostline Men’s Jacket
Frostline Men’s Jacket

Ultraľahká páperová bunda s vodeodolným vonkajším materiálom. Vhodná pre skialpinizmus a letné aj zimné lezecké aktivity v horách. V podstate všade tam, kde potrebuješ extra teplo a skvelú zbaliteľnosť.

Konštrukciu bundy tvoria prešívané komory zateplené kačacím perím s plnivosťou 700+ cuin a pomerom prachového k zlomkovému periu 90/10. Aby bola zaistená optimálna izolácia rôznych častí tela, sú jednotlivé komory plnené zvlášť presne definovaným množstvom peria.

S touto bundou sa nemusíš obávať hmly, sneženia ani slabého mrholenia. Perie je chránené 100% recyklovaným povrchovým materiálom DRILITE® LOFT 20D, ktorý je veľmi ľahký a vďaka membráne vysoko odolný voči vode. Navyše je ošetrený FC free vodeodolnou DWR úpravou, čo ešte viac podporuje odolnosť voči vlhkosti. Látka podšívky je jemná, pohodlná a 100% recyklovaná.

Za zlých poveternostných podmienok oceníš kapucňu Mountain HC Hood s elastickým lemom. Ľahko ju nasadíš s prilbou aj bez nej a nastavíš pomocou zadného sťahovania.

Bunda má kvalitný dvojcestný zips značky YKK®. Spodný lem bundy si nastavíš pomocou dômyselných šnúrok, ktorých použitie je naozaj intuitívne. Bunda má dve zateplené vrecká na ruky a jedno vonkajšie náprsné vrecko na zips. Celú bundu ľahko zbalíš do vlastného vrecka a pomocou dvoch pútok pripneš karabínou na sedák.

Parametre
Velikosti: S, M, L, XL, XXL
Hmotnosť: 410 g (pánská L)
Hmotnosť peria: 136 g (pánská L)
Materiál: DRILITE®LOFT 20 D, Nylon
Odolnosť proti roztrhnutiu, poškodeniu: solídna
Membrána: áno
Nepremokavosť: vodeodolná
Druh peria : kačacie
Plnivosť peria : 700+
Pomer prachového peria : 90/10
Konštrukcie komôr: Stitched-through Baffles (prešívané komory)
Kapucňa: áno
Kompatibilná s prilbou: áno
Druh zipsu: Dvojcestný YKK® zips
Bočné zateplené vrecká na ruky: 2
Vonkajšie náprsné vrecká: 1
Vnútorné náprsné vrecká: 1 vrecko na zips na cennosti
Zbaliteľnosť: Do vlastného vrecka

Naša aktuálna kolekcia páperových búnd v sebe odráža skúsenosti z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja a expedícií na najvyššie hory alebo mrazivé póly našej planéty. Patentované technológie, výberové a eticky získavané perie, použitie membrán GORE-TEX® alebo prepracované strihy sú pre teba garanciou, že nech už si vyberieš akúkoľvek bundu, vždy získavaš prvotriednu kvalitu aj pozáručný servis.
Všetko o páperových bundách
Down 700

Vysoko kvalitné kačacie perie má minimálny obsah prachového peria 90% a plnivosť peria začína na 700 cuin. Perie z etického chovu garantované známkou DOWN CODEX.

Down Codex®

Perie pochádza vždy z fariem s etickým prístupom k chovu hydiny a je iba vedľajším produktom chovov na mäso. Každá bunda má unikátny kód, podľa ktorého je možné dohľadať pôvod peria a jeho parametre.

Drilite Loft

Ľahká, priedušná a vodeodolná látka, používaná ako povrchový materiál na páperové produkty. Vysoký loft peria má zásadný význam pre maximalizáciu jeho izolačných schopností a tým aj tepelného komfortu. Preto bol tento materiál vyvinutý s ohľadom na minimálnu hmotnosť a maximálnu priedušnosť.

Fair Wear

Spoločne s nadáciou Fair Wear Foundation (FWF) sa spoločnosť Mountain Equipment snaží dosiahnuť spravodlivé pracovné podmienky na celom svete.


Nie je to tá pravá?

Vybrali sme pre teba ďalšie zaujímavé modely páperových búnd, ktoré sú svojím zameraním príbuzné.

Teplejšie bundy

Baltoro Men’s Jacket

Expedície Zjazdové lyžovanie a snowboarding Skialpinizmus Treking
300 EUR

Vega Men’s Jacket

Expedície Horolezectvo Skialpinizmus
480 EUR